Підлітки-медіатори удосконалюють свої вміння

Вже 14 років у нашому місті у дванадцяти закладах освіти впроваджуються відновні практики - реалізовується програма «Шкільна медіація», у 9 з них діють Шкільні служби порозуміння. Вже стало доброю традицією в кінці навчального року проводити підсумкові зустрічі для підлітків – медіаторів у формі квестів. Цього року координаторами Шкільних служб порозуміння (практичними психологами РЛ «Український», РЛ №№ 17, 19, 25, 28, РЛ «Гармонія») було організовано V міський квест.

 Як ранні бджілки, перші пташечки прокидаються і кружляють над квітами, гаями, виконуючи свою важку й корисну справу, так 12 травня 2023 року натхненно продовжили працювати підлітки – медіатори РЛ «Український», РЛ №№ 17, 25.

Традиційно зустріч медіаторів відбулася на мальовничій «Лебединці». Об’єднавшись у команди та озброївшись маршрутними листами на шести локаціях школярки - медіаторки розвивали свою емоційну обізнаність,  емпатію (локація «Емоційні шаради»), взаєморозуміння та взаємодопомогу (локація «Лабіринт»), вчились розуміти невербальну комунікацію (локація «Хто я» - де потрібно було діяти лише за допомогою мови жестів, міміки).

І переможці, й усі учасники квесту отримали пам’ятні подарунки, а найголовніше – цінний досвід та «море» позитивних емоцій.

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, спілкуватися, розвиватися!

Галина Опанасюк, директор НМЦПС