gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
DSIAO

Освіта Рівненщини
МОН України
Info-centr

РІРЦ

Info-centr

Педпреса

Освітній портал Педпреса


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2050
mod_vvisit_counterВчора1747
mod_vvisit_counterЗа тиждень3797
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11730
mod_vvisit_counterЗа місяць35311
mod_vvisit_counterПопередній місяць27619
mod_vvisit_counterЗагальна4581239

Зараз (20 хвилин назад): 31
Ваш IP: 34.239.152.207
,
Сьогодні: 2023-03-21 19:49

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Тематична лінійка «Майдан – шлях до свободи»

Понеділком розпочався ще один тиждень навчального року у ЗОШ №27. Традиційно продзвенів дзвінок, розпочалися уроки. Як звичайно, у понеділок проходять лінійки для учнів середньої та старшої школи. Найчастіше вони бувають тематичними, як і сьогоднішня. Адже саме 21 листопада у Михайлів день ми згадуємо події, які змінили наше життя на відрізки «до майдану» і «після майдану», які були початком страшної безглуздої для нас «гібридної війни» з нашим «північним всемогутнім сусідом», який лицемірно називав себе «старшим братом».

Тож  наші вчителі  історії підготували матеріали для проведення цієї лінійки. Говорили не багато, але по суті. Згадали основні етапи «революції гідності», згадали загиблих героїв і тих, хто досі захищають наш спокій на гарячому Сході. Всі слова підкріплювались відео сюжетами та фото. Інформація з відповідним музичним оформленням не залишила байдужим жодного учня, присутнього на лінійці. Хотілося б вірити, що загибель наших хлопців колись таки буде хоч трішки «виправданою», і у житті нашої держави буде якнайменше таких трагічних сторінок.

{gallery}2016/11-november/110-square-the-path-to-freedom{/gallery}

Л.Міщук, керівник клубу старшокласників