Зустріч творчої спільноти вчителів-логопедів

«Праця, оптимізм, самовдосконалення – запорука життєвого успіху»,  – переконані вчителі-логопеди нашого міста. 

          У Міжнародний день логопеда (14 листопада) у затишному ліцеї № 25 відбулася творча зустріч професійної спільноти вчителів-логопедів ЗЗСО з теми «Диференційна діагностика дизартричних порушень у дітей».

          Керівник професійної спільноти О. Салійчук спрямувала колег на активну співпрацю та пропрацювала сучасні інтерактивні методи роботи.

          Вчителі-логопеди РНРЦ «Особлива дитина» М. Левчук, Рівненської гімназії №24 В. Криницька, Рівненських ліцеїв №№ 25, 15 Н. Криловець, Л.Дідушок презентували досить складну тему мовленнєвих порушень у формі презентацій досвіду, практичного показу етапів обстеження, відеофрагментів роботи з дітьми з дизартричними порушеннями.

          Зустріч відбувалась у формі діалогу, творчих досліджень, обміну думками, враженнями. Інколи вчителям потрібно спробувати себе у ролі учнів – виконувати логоритмічні вправи було цікаво та пізнавально, головне – позитивні емоції було гарантовано.

          Загалом засідання пройшло в теплій дружній атмосфері.  Вчителі-логопеди активно обмінювались ідеями, як урізноманітнити та підвищити ефективність логопедичних занять.

          Дякую закладу освіти за затишок, колегам – за ініціативу, бажання до вдосконалення, творчий підхід. 

Руслана Майструк, директор Рівненського ІРЦ