Знай і люби свій край!

З метою забезпечення умов для реалізації творчих здібностей дітей, формування в учнівської молоді національних, духовних, громадянських цінностей, з 10 по 14 квітня 2023 року Рівненським міським центром творчості учнівської молоді було проведено міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» серед учнів закладів освіти Рівненської міської територіальної громади.

У виставці-конкурсі взяли участь учні та вихованці 20 закладів освіти: Рівненських ліцеїв №№ 1, 3, 8, 9, 12, 13, 15, 20, 22, 24, 26, 27, 28, «Український», «Колегіум», Рівненських гімназій №№10, 16, Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина», ПДМ та МЦТУМ, які представили 290 робіт.

Конкурс відбувався у 28 розділах: «Образотворче мистецтво (графіка, живопис)», «Художня кераміка», «Печворк», «Валяння», «Художня вишивка», «В’язання гачком», «Бісероплетіння», «Художнє різьблення по дереву», «Вишивка бісером», «Вишивка стрічками», «Лозоплетіння», «М’яка іграшка», «Сувеніри», «Декоративний розпис», «Вироби з природних матеріалів», «Ляльки», «Тканепластика», «Розпис по тканині», «Аплікація», «Оригамі», «Паперова пластика», «Витинанка», «Ліплення», «Моделювання з текстилю», «Вироби з соломки», «Художнє ткацтво», «Ізонитка», «Традиційна писанка» у двох вікових категоріях. За результатами оцінювання конкурсу визначено 161 призове місце.

Для участі у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» від Рівненської міської територіальної громади подано 22 роботи.

Тетяна Савчук, заступник директора МЦТУМ