Заходи з профілактики правопорушень у Рівненському міжшкільному ресурсному центрі

Для виконання Плану заходів Тижня безпеки дорожнього руху у Рівненському міжшкільному ресурсному центрі 16 та 18 травня 2023 року були проведені виховні заходи з профілактики правопорушень з представниками патрульної поліції для  учнів 10-11-х класів, який провели старший лейтенант поліції Анастасія Безушко, лейтенант поліції Олеся Борейко та капітан поліції Іванна Бояківська.

З учнями було проведене інтерактивне заняття з безпеки дорожнього руху, зокрема, правил поведінки пішоходів. Поліціянтки наголосили на простих, але важливих моментах, які допоможуть зберегти життя і здоров’я на дорозі.

Представники патрульної поліції ознайомили учнів з правами та обов’язками підлітків. Також була приділена увага таким питанням, як кримінальна відповідальність за використання та розповсюдження наркотичних та психотропних препаратів, адміністративна відповідальність за хуліганство, пияцтво та інші злочини. Інспектори ознайомили учнів із правилами поведінки під час масових зібрань, а також розповіли про свої обов’язки в місцях проведення таких заходів та ознайомили з своєю роботою.

Під час зустрічі було щире безпосереднє спілкування, здобувачі освіти отримали багато нової інформації та закріпили свої знання з правил дорожнього руху, надання домедичної допомоги постраждалим та мали можливість практично відпрацювати процес реанімації потерпілого. Також учні мали змогу поставити запитання та отримати професійні відповіді.

Дякуємо представникам поліції за змістовну та корисну інформацію, за високий професіоналізм та сподіваємося, що отримані знання під час занять допоможуть кожному.