Відзначаємо Всесвітній день читання вголос у Рівненському ліцеї №28

     Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. Всесвітній день читання книжок вголос переріс у масштабний рух, який об’єднує читачів, письменників та слухачів у 173 країнах.

Основна мета цього дня – показати читання як спосіб взаємодії з навколишнім світом та як можливість передати свої емоції іншій людині, адже всі учасники читання вголос отримують насолоду від спільного дійства, вони співпереживають прочитані історії. Це розвиває образне мислення, поповнює словниковий запас, популяризує навички грамотності.

Долучились до Всесвітнього дня читання вголос і в нашому ліцеї. Бібліотекарі Галина Петрівна Бобровська та Ольга Олександрівна Василец провели уроки для учнів третіх та четвертих класів, на яких познайомили їх із цікавими книгами. Діти уголос читали захопливі оповідання, ділилися враженнями та емоціями. Юні ліцеїсти вийшли з бібліотеки із книжками, які з радістю й задоволенням читатимуть на дозвіллі!