Відкриття велопарковки у 18 ліцеї

10 травня 2023 року в Рівненському ліцеї №18 відбулося урочисте відкриття велопарковки та благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ.

       2 роки тому заклад став учасником  національної кампанії "Велосипедом до школи" в межах проєкту "Впровадження освіти з безпеки руху на велосипеді в українських школах". Було обрано 15 шкіл з понад 200 заявок з різних областей України, серед шкіл - переможців і 18 ліцей.

      У рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між закладом та громадською організацією "Асоціація велосипедистів Києва" (U-Cycle)  змонтували та встановили чудову велосипедну  парковку закритого типу. А також Рівненський ліцей № 18 отримав два велосипеди, до збирання яких були залучені ліцеїсти. Також подарували  шоломи, чекаємо ще на інструменти для поточного ремонту  велосипедів.

        Дякуємо інспекторам відділу зв’язків з громадськістю УПП в Рівненській області ДПП старшому лейтенантові поліції Сенчук Яні, лейтенанту поліції Борейко Олесі, старшому лейтенанту поліції Безушко Анастасії, які  завітали на відкриття, провели змістовну бесіду з учнями про Правила дорожнього руху для велосипедистів та подарували пам'ятки велосипедистам про безпеку на дорозі. Захід завершився благодійним велопробігом на підтримку ЗСУ.

     Рівненський ліцей № 18 завжди дбає про комфорт учасників освітнього процесу, виховує в учнів екологічну  свідомість, здоровий спосіб життя, громадську активність.