Тиждень життя

В Рівненському ліцеї №26 в продовж тижня вже традиційно учні, батьки та педагогічний колектив ліцею допомагають притулку для тварин «НАДІЯ». Спільними зусиллями вдалося зібрати 230 кілограм корму для тварин. Проблема безпритульних та покинутих тварин з початком війни особливо загострилась, тому ми не можемо оминути осторонь цю тему, і намагаємось потурбуватись про тих, кого приручили.

Також в ліцеї проходить конкурс постерів на тему “Цінуй кожну мить свого життя”, метою конкурсу є мотивувати учасників освітнього процесу цінувати щасливі моменти, дружбу, посмішки близьких людей, уроки які вчать не зупинятися в разі невдачі, а сміливо йти вперед. Також було виготовлено серію відеороликів на тему “Я можу все і навіть більше”, мета яких стимулювати глядача до активної діяльності, розвитку та розкриття свого потенціалу.
Ну і родзинкою цього тижня сміливо можна вважати екскурсію учнів 10-тих та 11-тих класів у ДНЗ «Рівненське вище училище ресторанного сервісу та торгівлі». Під час мандрівки закладом представники училища розповіли про напрями навчання спеціальності, які можуть опанувати потенційні абітурієнти, презентували сучасні лабораторії в яких студенти навчаються мистецтву кухаря. В закладі також є навчальний ресторан, в якому майбутні офіціанти показали як потрібно сервірувати стіл. Також учні ліцею спробували себе в ролі «піцайоло» і приготували смачну піцу за італійським традиційним рецептом. Після екскурсії учні ще довгий час ділилися враженнями та своїм новим досвідом.