Тиждень безпеки дорожнього руху

В Рівненському ліцеї №26 триває тиждень безпеки дорожнього руху, в рамках якого відбулась зустріч з представниками патрульної поліції. Говорили, про правила дорожнього руху, небезпеки які підстерігають пішоходів, а також правила руху велосипедистів та пересування електротранспортом. Учні задавали багато питань, а наші гості відповідали, доповнюючи відповіді прикладами з реального життя.

Також в ліцеї учні 5-11 класів виготовили та поширили пам’ятні буклети “Безпечна поведінка на дорозі”. Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватись правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя та здоров’я.

Учні 11-х класів побували на зустрічі з викладачами навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП під час якої змогли відвідати віртуальну екскурсію до музею Національного Банку України, та стати учасниками імпровізованого віртуального квесту.

Ну і родзинкою цього тижня сміливо можна вважати інтелектуальний батл “Битва поколінь”, вчителі проти учнів. В ході інтелектуально-розважальної програми педагоги могли позмагатися в кмітливості зі своїми учнями. Питання та завдання, які були представлені під час “батлу” були зовсім не зі шкільної програми, тому шанси були рівними, але з невеликою перевагою все ж команда вчителів здобула перемогу.