«Школа має талант»

У Рівненському ліцеї № 19 з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва проведено фестиваль «Школа має талант». Хоча мистецькі фестивалі – це традиційна форма представлення дітей, які мають хист до співу та музикування, танцю цьогоріч фестиваль розширив свої рамки, за рахунок чого і збільшилася кількість учасників.

У новому форматі  фестивалю представлено такі номінації: дитячі поробки, малюнки, вокал, інструментальна музика, хореографія, гімнастика, авторська поезія. Оскільки заявок на участь було багато, організатори вирішили розбити номінації за різними локаціями. Поробки, малюнки прикрасили рекреації ліцею, а в актовій залі два дні проходив концерт за участю музикантів, співаків, танцюристів. Глядачі тепло зустрічали маленьких артистів: підспівували, підтанцьовували, аплодували.

          На згадку про фестиваль організатори підготували кожному учаснику своєрідну медальку з надписом «Школа має талант». Фестиваль вкотре довів, що неталановитих дітей немає! Головне – виявити, показати, підтримати!

Талант єднає націю!