Разом до кращого інтернету

    День безпечного Інтернету відзначається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого. Традиційно День безпечного Інтернету організовується мережею Safer Internet Centres в Європі, за спільною ініціативою Insafe/INHOPE та підтримки Європейської Комісії.

Цей день в Рівненському ліцеї №12 проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, й наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Сьогодні актуальне питання онлайн-безпеки для учнів 5-6 класів РЛ№12 піднімалося шкільними офіцерами поліції. Цікаво та інтерактивно пройшли квест «Інтернет: безпека чи небезпека?» для учнів 8 класів, урок з фінансової грамотності «Правила платіжної безпеки. Види шахрайства» (10 класи), круглий стіл «Актуальність відзначення Дня Безпечного Інтернету»(9 класи), урок-бесіда «Безпечний Інтернет та соціальні мережі»(6 класи), інтерактивна гра-вікторина «Безпечний Інтернет» (5 класи).  

Гасло Дня – «Разом для найкращого Інтернету» – закликає всіх нас приєднатися до цього міжнародного руху, брати в ньому участь і використовувати потенціал Інтернету для об'єднання людей.