Проєкти на уроках технологій у РЛ №12 умовах війни…

    У Рівненському ліцеї №12 на уроках трудового навчання та технологій учні 5-11 класів виготовляють окопні свічки і шиють робочі рукавиці для військових. Ідея таких проєктів народжена сьогоденням. І найбільша їх цінність залишає відбиток у серцях дітей , це самоідентифікації себе як українців. Діти відповідально і старанно виконують кожне своє завдання з любов’ю і вдячністю Збройним Силам України.

При виготовленні окопних свічок і робочих рукавиць вирішується і ряд дидактичних задач. Реалізується вся серцевина компетентнісної освіти: діяльнісний підхід у вирішенні навчальних завдань, командна робота, партнерство, продукт проєкту має практичний запит і реально використовується. На уроках учні різних вікових категорій виконують елементи циклу різної складності, працюють у групах під керівництвом вчителя. При виконанні завдань учні на практиці досліджують пружно-механічні властивості картону, капілярні явища та змочування, теплопровідність жерстяних банок, плавлення і кристалізацію парафіну, тощо. Застосовують знання з математики при створенні викрійок, розрахунку кількості матеріалів та їх вартості. Здійснюють вторинне використання жерстяних банок, картонних коробок, джинсів, що формує екологічне мислення на цілях сталого розвитку.

Дякуємо, друзі, за небайдужість всім, хто долучився до збору матеріалів, хто підтримав ідею учнівського самоврядування і вчителів Рівненського ліцею № 12. Тепер трішки тепла від колективу ліцею буде нашим Героям. Хто бажає долучитися, будемо дуже вдячні, адже свічок багато не буває.