Профорієнтація в ліцеї №26

    В рамках тижня профорієнтації учні Рівненського ліцею №26 побували на екскурсії у Національному університеті водного господарства і природокористування, а також студії телеканалу ITV MEDIA GROUP.

Під час екскурсії у Національному університеті водного господарства і природокористування учні відвідали велике різноманіття факультетів. На кожному з них спікери не лише поглиблювали знання учнів про конкретні можливості навчання та подальшої кар'єри, але і давали цінні поради які дадуть змогу зрозуміти, що саме їм до вподоби та допоможуть зробити крок у виборі можливої професії.

Відвідавши студію телеканалу ITV MEDIA GROUP ліцеїсти довідалися як функціонує медіа-галузь. Студія запису новин та різноманітних програм, студія звукозапису, операторська, і це не весь перелік локацій на яких побували ліцеїсти, але на кожній з них вони мали можливість приміряти на себе роль працівника медіа.

Профорієнтаційні екскурсії є важливим елементом отримання знань та досвіду для учнів, адже вони сприяють формуванню в учнів навичок самовизначення, а також дозволяють визначити які сфери діяльності викликають у них найбільший інтерес.