Про сертифікацію та інвестиції в розвиток громади й галузі.

    Освітянська спільнота нашої громади пишається вчителями математики та української мови і літератури, які цьогоріч успішно пройшли сертифікацію. Це був справжній професійний виклик: узяти участь у пілотуванні процедури зовнішнього оцінювання педагогів базової школи! Спочатку - незалежне тестування офлайн: 90 тестових завдань у тестових зошитах за 180 хвилин! Потім - етапи самооцінювання власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації незалежними експертами з інших областей України в онлайн-форматі!

Випробування, хвилювання - позаду, а сертифікат про успішне проходження незалежного оцінювання професійних компетентностей - уже в особистих кабінетах учасників!

Серед 23-ох сертифікованих педагогів з Рівненщини - сім вчителів із нашої громади: 2 вчителі математики та 5 вчителів української мови та літератури.

Сертифіковані педагоги-математики працюють у Рівненському ліцеї N 13, а мовники - у ліцеях за числом 2, 12, 18, 25 та в ліцеї "Колегіум". Заклади пишаються своїми колегами, а тому з гордістю називають імена освітянських героїв:

Ольга Юрко (РЛ N 13), Ольга Напримерова (РЛ N 13), Віта Сиротюк (РЛ N 18), Людмила Бикова (РЛ N 25), Галина Дерчун (РЛ N 2), Валентина Кішеньчук (РЛ N 12), Марія Каменяка (ліцей "Колегіум").

Дякуємо нашим сертифікованим учителям - за проактивну позицію, агентність і професійність!

До слова, процедура сертифікації є добровільною. І якщо математики та мовники - цьогоріч першопрохідці, то педагоги початкової школи беруть у ній участь з 2019 року. За ці 5 років місто має 58 сертифікованих учителів початкових класів, у 2023-му - 11.

Пишаємося всіма рівненськими педагогами, які своєю активною професійною позицією, інноваційним мисленням, доброчесністю та відповідальністю розбудовують Нову українську школу й переконують суспільство в тому, що якісна освіта - це важлива інвестиція в розвиток нашої громади та Української держави!