Парламентський урок у Рівненському ліцеї «Український» від Освітнього центру Верховної ради України

Що таке Парламент України, його особливості, повноваження та значення для України дізналися учні під час Парламентського уроку, який відбувся 14 листопада в Рівненському ліцеї «Український».  Його для ліцеїстів провели головні консультанти Освітнього центру Верховної Ради України Ірина Руденко та Ольга Сухова.

Під час інтерактивного уроку, учні довідались  про  законотворчу місію Парламенту, про те, як туди обираються депутати, хто є керівниками Парламенту, про особливості роботи народних депутатів та інструменти взаємодії з ними, як приймаються закони України. Усе, що хотіли запитати представниць Парламенту, учні запитували без обмежень, адже атмосфера уроку була дружня та невимушена. Варто відзначити, що пані Ольга та пані Ірина відповідали на всі запитання. Одразу після знайомства з особливостями діяльності Парламенту, ліцеїсти змогли перевірити, чи все правильно зрозуміли, пройшовши квіз.

Парламент України – важливий орган влади. Народ, обираючи депутатів у Верховну Раду, довіряє їм не лише власну долю, а й долю країни. Учні ліцею – майбутні творці держави. І не важливо, чи мають вони амбіції обиратися до Парламенту, головне, щоби вони усвідомлювали свою відповідальність, як майбутні виборці, активні громадяни своєї країни, патріоти.