«Мій домашній улюбленець»

    Вихованці закладу дошкільної освіти №12 "Ластівка" є  активними учасниками різних конкурсів. І цього разу не залишились осторонь, і стали ПЕРЕМОЖЦЯМИ. Нагороди вже отримані. І ми раді поділитися успіхами.

Завершився ІІ Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець". Всесвітній день домашніх тварин відзначається щорічно 30 листопада. Саме тому, освітній портал Алаба за підтримки ТОВ "Освітній Портал" ТМ організував Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець".

Основна ціль конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїми витворами мистецтва, які присвячені домашнім улюбленцям.

Команда "Алаба" запросила юних митців з усієї України поділитися з нами своєю творчістю.  Отримали понад 400 робіт, присвячених улюбленим домашнім тваринам.

Домашні тварини, які живуть пліч-о-пліч з людиною, постійно потребують її підтримки, турботи та догляду. Але натомість вони дарують нам свою любов та відданість. Домашній улюбленець часто замінює своєму господарю близьку людину, рятуючи від самотності та смутку, знімаючи стрес, а іноді й захищаючи від ворогів. Ми маємо піклуватися про наших менших друзів так само, як ми піклуємося одне про одного.

Роботи оцінювались за номінаціями: Малюнок. Декоративно-прикладне мистецтво. Авторська фотографія.

Щиро вдячні усім юним талантам за їх участь у конкурсі, а батькам, вихователям  - за вклад у розвиток молодого покоління і невпинну підтримку дітей.