«Хочеш бути патріотом своє країни – стань патріотом своєї школи»

«Хочеш бути патріотом своє країни – стань патріотом своєї школи» - саме під таким гаслом пройшов тиждень учнівського самоврядування в Рівненському ліцеї №12. І однією з ініціатив лідерів УС стало створення волонтерського штабу для наближення нашої Перемоги.

Ми розуміємо, що для того, щоб стати волонтером, не потрібен досвід, або спеціальна освіта, а лише бажання допомогти та підтримати тих, хто цього потребує найдужче. Знаючи здатність однолітків швидко мобілізуватися, ми ініціювали в’язання теплих шкарпеток для воїнів. І не прорахувалися, допомагали всі, хто як міг. Організовано збір ниток і діти на уроках трудового навчання мають змогу в’язати. Наступний етап- благодійний ярмарок-найулюбленіша колективно-творча справа школярів. Ярмаркували два дні, кошти зібрано.

Заклад вже не вперше долучається до зборів у БФ Відповідальні Українці. На цей раз учні, колектив, батьки зібрали 40 000 ₴ на купівлю двох ударних FPV - дронів, тим самим зробили великий вклад в перемогу! Ці ударні дрони будуть передані Рівненському розвідувальному батальйону, який працює на південному напрямку.

Волонтерська допомога – різна, і саме наша ініціативність урізноманітнює її. Тому на цьому ми не зупинилися і оголосили збір корму для наших пухнастих друзів, які знаходяться у міському притулку для тварин.

Все це дає нам можливість відчувати постійну підтримку рухатися вперед і безупинно творити добро. Далі буде…