Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху в Рівненському МРЦ

14 листопада 2023 року в рамках Глобального тижня безпеки дорожнього руху в Рівненському міжшкільному ресурсному центрі для  вихованців закладу були проведені інформаційно-просвітницькі заходи з профілактики правопорушень, інспекторами відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області, Департаменту патрульної поліції капітаном поліції Іванною Бойківською, старшими лейтенантами поліції Сенчук Яною та Борейко Олесею.

Офіцери патрульної поліції провели профілактичні бесіди про дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. Ознайомили з адміністративними правопорушеннями та відповідальністю за їх вчинення.

З учнями було проведене інтерактивне заняття з безпеки дорожнього руху, зокрема, правил поведінки пішоходів. Поліціянтки наголосили на простих, але важливих моментах, які допомагають зберегти життя і здоров’я на дорозі.

Була уділена увага таким питанням, як кримінальна відповідальність за використання та розповсюдження наркотичних та психотропних препаратів, адміністративна відповідальність за хуліганство, пияцтво та інші злочини. Інспектори ознайомили учнів із правилами поведінки під час масових зібрань, а також розповіли про свої обов’язки в місцях проведення таких заходів та ознайомили зі своєю роботою.

 Під час зустрічі було створена комфортна атмосфера та щире безпосереднє спілкування з можливістю поставити запитання та отримати професійні відповіді. Здобувачі освіти отримали багато нової, цікавої та пізнавальної інформації.

Дякуємо інспекторам відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Рівненській області, Департаменту патрульної поліції капітану поліції Іванні Бойківській, старшим лейтенантам поліції Сенчук Яні та Борейко Олесі за плідну співпрацю, високий професіоналізм та новий корисний досвід.