Формула безпеки

Безпека – це знання про певні ситуації, які можуть загрожувати здоров`ю та життю людини, уміння правильно поводитися у таких випадках та  виробляти навички прийняття самостійних рішень під час небезпеки. Існують загальні принципи безпечної життєдіяльності, які можна звести до формули: «Передбачати, запобігати, діяти». Опираючись на ці принципи, школярі   Рівненського ліцею № 19 долучилися до проведення Тижня безпеки дорожнього руху.

А у рамках пропаганди здорового способу життя і Міжнародного дня відмови від паління (16 листопада) учнівським самоврядуванням оголошено конкурс на кращий інформаційно-просвітницький матеріал про здоровий спосіб життя.

У рамках цих заходів здобувачі освіти взяли участь у виставці малюнків «Правила дорожнього руху», а старшокласники провели бесіди у молодших класах «Пам’ятай про небезпеку».

 Ініційований учнівським самоврядуванням конкурс під гаслом «Формуємо здоровий спосіб життя» надихнув здобувачів до випуску    відеороликів, плакатів. На думку учкому, найкращі роботи представив 11-Б -  «Ми проти шкідливих звичок» (відеоролик), 9-А клас «Мій день здорового способу життя» (відеоролик), 6-Б - «Шкідливим звичкам скажем –ні» (плакат).

17 листопада школярі долучаться до єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому».

 Здорова людина – здорова нація!