Друге "народження" Рівненського букваря

      11 жовтня у Рівненському міському будинку культури презентували друге видання «Рівненського букваря», авторкою якого стала #Олена_Медведєва . Його друк запланували на кінець лютого 2022 року у Харкові, але через повномасштабне вторгнення перенесли, а буквар доповнили.

  Особливість книги у тому, що це своєрідна енциклопедія, у якій розповідається про найцікавіші місця, історичні події, а також найвідоміших людей Рівненщини.

   Але найцікавіше те, що букви до розділів букваря малювали діти. Це  учні ліцеїв і гімназій  Рівного. А в кінці книжки створено альбом ілюстрацій, де розміщені малюнки дітей.

   Учні Рівненського ліцею №8 теж приєдналися до створення  «Рівненського букваря». Діти створювали екскізи букв і малювали малюнки. На жаль, не всі роботи змогли потрапити на сторінки книги. Але радіємо за тих, чиї роботи можемо побачити. Розділ букви «Д» розпочинається із літери Д, яку створила учениця 4-Б класу Дарина Панчелюга. А ще малюнки Даринки є у альбомі ілюстрацій. Вона намалювала славнозвісне урочище Святого Миколая та Дубенський замок.

    Автор «Рівненського букваря» Олена Медведєва зустрілася з юною художницею. Зустріч була приємною і позитивною.