«ДІЄМО ДЛЯ ЗДОРОВ’Я» в РЛ№12

«Діємо для здоров’я» - це україно-швейцарський проєкт, участь у якому Рівненський ліцей №12 бере участь з 2021 року. Мета проєкту-зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності, а також підвищити життя людей шляхом запровадження інтегрованого підходу до профілактики, лікування та контролю неінфекційних захворювань.

В ході реалізації проєкту учні та вчителі закладу взяли участь в різних активностях з усіх складових здоров’я, а саме: тренінгах для фасилітаторів інтерактивної виставки «Mental Trek», «Здорові розмови», психічного здоров’я для фахівців першої лінії, створювали тарілку здорового харчування, навчаннях для кухарів та надання домедичної допомоги, форумі «Здорові школи», фестивалі «ЗДОРОВ’Я», інформаційній кампанії «Стань на варті свого серця», панельній сесії «Осінні студії».

Також, у закладі оновлено простір шкільної медичної служби. Тепер шкільний медпункт стане осередком " Здорових розмов", тренінгів щодо здорового способу життя і раціонального харчування, активностей для профілактики НІЗ.

Дякуємо педагогам, які є активними організаторами подій в рамках проєкту, та шкільній медичній сестрі. Спільними зусиллями ми отримали ґрантову підтримку, навчальні матеріали, досвід, а основне можливість підтримати наших дітей бути здоровими.

Жива енергетика співпраці надихає на нові ідеї.

Проєкт триває...