Бути здоровим – модно, стильно, класно!

В Рівненському ліцеї №11 було проведено Тиждень профілактики шкідливих звичок « Бути здоровим – модно, стильно, класно! »

В рамках тижня на заявлену тему, мета якого - ознайомити учнів із поняттям "шкідливі звички", виробити негативне ставлення до  звичок, які порушують здоров’я: куріння, уживання алкогольних напоїв, наркотиків тощо; виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров’я, були проведені наступні заходи: практичний психолог Н.Антонець провела заняття з елементами тренінгу « Шкідливі звички та здоров’я», лікар – нарколог Н.Рущак провів бесіду «Психотропні речовини: ілюзія безпеки», медична сестра та вчитель «Основ здоров’я» у дружньому колі з учнями говорили про «Силу звички».  Лейтенант ювенальної превенції В.Денисюк  розповіла дітям, що за вживання алкогольних напоїв, паління або перебування у стані алкогольного сп’яніння у громадському місці законом передбачені штрафи. А поки їм не виповнилося 16 років, адміністративну відповідальність за це нестимуть їхні батьки.

Змістовні буклети виготовили здобувачі освіти 7-11 класів та презентували їх на виховних заходах.

Від зустрічей та спілкувань ліцеїстів переповнювали емоції! Якщо хтось у вашому оточенні говорить, що тютюнопаління та вживання алкоголю робить вас дорослими та «крутими», не слухайте! Дорослі люди піклуються про своє здоров’я та майбутнє!