Алея сакур - Алея надії

Сьогодні у Рівненському ліцеї "Центр надії" імені Надії Маринович триває загальношкільна екологічна акція, назва якої символічна - "Алея надії".

З ініціативи небайдужих батьків закладу цьогоріч, незважаючи на тривогу, безпекові загрози, невизначеність, притаманні воєнному часу, вдалося об'єднати зусилля всіх учасників освітнього процесу навколо створення безпечного та комфортного освітнього середовища. Так, у І семестрі ліцей активно долучився до ремонтних робіт в укритті АТ "УКРТЕЛЕКОМ", адже саме там учні 5-11 класів перебувають під час повітряних тривог.

У жовтні - листопаді 2022 року ліцей "Центр надії" став учасником Всеукраїнського проєкту "Flowers 4 School", організованого нідерландськими меценатами для дітей України, під час якого до закладу безкоштовно надіслано 500 цибулин тюльпанів, й учні висадили символічні квіти Перемоги на подвір'ї ліцею.

Навесні учні підтримали ідею відновити весняні традиційні екологічні акції, що, безумовно, відволікає від розмов про війну та навчає дітей доглядати шкільну територію, маленькими кроками відновлювати довкілля та країну в цілому.

Сьогодні класи - ініціатори висаджують Алею надії - алею рожевих сакур як символ переможної весни, незламності українського народу, надії на відродження та процвітання рідної землі. Цьогорічні випускники ліцею активно долучаються до загальношкільної екологічної акції та залишають на спогад про себе чарівні символічні сакури.