200 балів з НМТ: 51 випускник рівненських шкіл здобув такий високий результат

28 червня випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти отримали інформацію про результати основної сесії національного мультипредметного тесту. Цьогоріч 1637 випускників шкіл Рівненської міської територіальної громади складали тест з трьох предметів. Подолав позначку у 200 балів з одного чи більше предметів  51 учень. 

Відповідно до «Положення про призначення стипендій та премій міського голови обдарованим учням та педагогічним працівникам», затвердженого розпорядженням міського голови від 16.06.2023 № 652-р, здобувачі освіти, які отримали 200 балів з одного чи більше предметів за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання, отримають премії в розмірі п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Педагогічні працівники, які підготували таких учнів, отримають премію у розмірі посадового окладу.
Щиро радіємо за досягнення наших дітей!  Бажаємо їм знайти свій шлях у дорослому житті і бути успішними та щасливими під мирним українським небом! Дякуємо педагогам за професійність! Разом до Перемоги!