gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1983
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17072
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526385

Зараз (20 хвилин назад): 4
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Вітаємо дружній польській народ

Учні та вчителі Рівненської гуманітарної гімназії  вже не перший рік співпрацюють з Культурно-просвітницьким польсько-українським центром імені Т.О.Сосновського та його головою паном Ярославом Ковальчуком. Це дає можливість розширювати кордони спілкування та удосконалювати свої знання з польської мови. Також гімназисти є учасниками багатьох культурно-просвітницьких заходів, які проходять під патронатом польсько-українського центру імені Т.Сосновського.

Ось і 8 листопада, напередодні Дня Незалежності Республіки Польща, у Рівненській обласній науковій бібліотеці відбувся музично-поетичний марафон «Made in Polska» учасниками та ведучими якого теж були учні та педагог-організатор гімназії.

11 листопада Польща й поляки, які проживають в усьому світі, святкують річницю відновлення незалежності своєї держави. У ці дні у різних містах світу відбуваються тематичні заходи. Не стало виключенням і місто Рівне.

Ведучими марафону були члени учнівського парламенту гімназії Зиль Софія та Комар Ольга. У виконанні учениці гімназії Ковальчук Катерини  (7-В клас) прозвучали гімни Республіки Польща та України.  Учні гімназії Дриль Тимур (5-В клас),  Крет Вероніка ( 4-В клас) та Ковальчук Катерина (7-В клас) декламували вірші польських авторів. У складі квартету бандуристок учениця 6-Б класу гімназії Перун Вікторія виконала  пісні польською мовою  «Гей, соколи» та «Мала баба порося». Усі учасники поетичного марафону отримали сертифікати учасника та чекають нагоди знову продемонструвати свої здібності та таланти.

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ