gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні100
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1993
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17082
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526395

Зараз (20 хвилин назад): 6
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 03:23

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Родинний міст «Улюблені пісні моєї родини»

Є скарби, заховані в землю, є розташовані на поверхні, але є скарби, які передаються з покоління в покоління, чаруючи людську душу. До таких скарбів належить пам’ять роду, його звичаї і традиції. Мамина пісня, батьківська хата, бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родовідна пам’ять.

Тому у переддень української писемності для другокласників Рівненського НВК № 26 був проведений родинний міст «Улюблені пісні моєї родини».

З уст батьків та дітей пролунали жартівливі українські народні пісні, колисанки, легенди. Діти із задоволенням демонстрували свої знання з мови, літератури, музики під час виконання завдань і конкурсів.

До заходу долучилися не лише педагоги, учні, батьки, а і рівненська дитяча письменниця Тетяна Дмитрівна Собецька. Другокласники  з дитячою безпосередністю  сприймали твори поетеси. На згадку Тетяна Дмитрівна подарувала шкільній бібліотеці кілька власних книг.

Гаприндашвілі Тетяна Борисівна, класний керівник 2-Б класу