gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні103
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1996
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17085
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526398

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 03:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День захисника Вітчизни

14 жовтня - відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні – свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне  свято День захисника Вітчизни, Українського козацтва. Для Рівненського НВК №2 «Школа -Ліцей» День захисника Вітчизни – це особливе патріотичне свято, ми шануємо оборонців нашої Батьківщини.

Упродовж тижня були проведені виховні години присвячені Дню захисника Вітчизни та Українській Повстанській Армії. Уроки мужності, патріотизму проходили у Рівненській обласній бібліотеці, дитячій бібліотеці №9, краєзнавчому музеї де лунали патріотичні вірші та пісні. Ігор Марчук, історик, дослідник повстанського руху на Рівненщині, завідувач відділом історії краєзнавчого музею на зустрічі з десятикласниками розповідав про ОУН УПА, як це було…?

Особливу патріотичну значимість мала екскурсія для старшокласників до Рівненської в/ч 3050. Залишаючи військову частину учні стверджували, що захист Батьківщини це справа всіх її громадян-патріотів.

Актуальність проведення таких заходів очевидна, адже День захисника України уособлюється у таких поняттях, як «Вітчизна», «Батьківщина», а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.


Олена Скороход, голова ШУП