gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні94
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1987
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17076
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526389

Зараз (20 хвилин назад): 7
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:54

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Не будьмо байдужими!

Рівненська міська організація Товариства Червоного Хреста України щороку у вересні-жовтні проводить благодійну акцію «Турбота». У ході акції учні збирають овочі для передачі найменш захищеним категоріям населення та в медичні заклади міста. Щороку учні Рівненського НВК №12 збирають картоплю, буряк, моркву, цибулю та передають в Рівненську обласну дитячу лікарню. Щедро зібрали овочі учні школи, приємно було бачити активність кожного класу, як молодшої так і старшої школи. Велика вдячність батькам, які долучилися до нашої акції  та  допомогли дітям принести овочі  до школи. Справжнє милосердя – це бажання приносити користь іншим, не думаючи про  винагороду. Тож нехай наша небайдужість сприяє одужанню маленьких пацієнтів лікарні.

Савсуненко Т.В.,педагог- організатор НВК №12