gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні614
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1837
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23138
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484746

Зараз (20 хвилин назад): 35
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 10:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Дні сталої енергії у ЗОШ №25

Передсвятковий осінній день 5 жовтня приніс безліч сюрпризів не лише вчителям Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 25, а й усім учням, які з цікавістю споглядали на виставку незвичайної техніки, що розмістилася в одній із рекреацій закладу. Як з’ясувалося, до школи завітали вихованці Рівненської малої академії наук в сфері енергоефективності із власними винаходами - приладами, які працюють на альтернативних джерелах енергії (завдяки енергії сонця, вітру та води) та модельними розробками. За сприяння Управління освіти міськвиконкому, Рівненської малої академії наук, відділу  енергоменеджменту  ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ» старшокласники ЗОШ №25, 28 дізналися про цікаві винаходи своїх однолітків – моделі енергетичного дерева, пристроїв для боротьби з атмосферними небезпеками, сонячного дегідратора для сушіння фруктів, сонячно-повітряного колектора, теплової установки на вихрових струмах, деякі з яких представили  самі манівці. Віримо в те, що школярі, побачивши результативність дослідницької роботи юних техніків, зроблять вибір на користь Рівненської МАН  і поповнять ряди її членів.

Даний захід став своєрідним підсумком днів сталої енергії, проведених у школі упродовж тижня під гаслом «Збережи енергію – збережи довкілля». І долучилися до них не лише старшокласники, а й учні початкової ланки. Зокрема 4-І (класний керівник Білецька Л.Я.), для яких  екоурок-практикум «Розумний будинок» провели школярі НВК №12.

Перемогою потішила й команда учнів 8-х класів (керівник Рачковська М.М.) на екологічній грі-змаганні з популяризації практичних прийомів побутового енергозбереження «Енергетичні перегони», організованій Екологічним центром Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Лукашенко В.І., заступник директора з виховної роботи ЗОШ №25