gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні704
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1927
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23228
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484836

Зараз (20 хвилин назад): 29
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:56

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Люди мужності та четі

Події початку 2014-го року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути погляди українського суспільства на багато речей. Зокрема – збільшення акцентів на роботу з національно-патріотичного виховання. У Рівненській гуманітарній гімназії національно-патріотичне виховання є також в пріоритеті. Вся робота у цьому напрямку сприяє вихованню громадянина, патріота,  готового самовіддано розбудовувати  суверенну, незалежну, демократичну державу.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 11 жовтня, напередодні козацького свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, в гімназії відбулася зустріч з представниками ГО «Юнацький корпус». Ця організація була створена у червні 2015 року з метою виховання здорової, патріотичної молоді. Члени організації показали учням відео про перебування наших захисників на передовій. Під час перегляду відео гімназисти побачили та зрозуміли, хто на даний момент забезпечує їм спокійний сон та безтурботне дитинство. У фільмі прозвучали слова подяки учням за дитячі листи та малюнки, які піднімають бойовий дух нашим захисникам. Також  учні ознайомились зі стрілецькою зброєю, мали можливість розібрати автомат, вдягнути засоби особистого захисту. Шануймо та допомагаймо нашим воїнам, адже вони - приклад мужності, честі, людської і національної гідності. Слава Україні! Героям Слава!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ