gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні714
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1937
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23238
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484846

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 12:03

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Етно-квест у Рівненській українській гімназії до Дня захисника України

Очікувана  подія сезону – квест з нагоди відзначення Дня захисника України -  відбулася! Яскравого сонячного дня 9 жовтня відразу ж після уроків уся гімназійна родина  організовано виїхала в колоденський ліс для проведення етно-квесту «Як козаки гарбузову родину збирали». Об’єднані курені учнів кожного класу відповідно до маршруту в путівнику відвідали  сім галявин – Майстрів, Музичну, Народної мудрості, Переправу, Смугу перешкод, «Коловорот» та «Склади слово». На кожній з галявин учасників зустрічали учителі, але не з оцінками та щоденниками, а з цікавими завданнями та сюрпризами. Учні ніби заново відкрили для себе педагогів! Винагородами за виконані завдання стали… «родичі гарбузові» – овочі, на які така багата наша земля. Заключним акордом «прозвучали» осінні композиції, створені командами-куренями. І хоча наш гімназійний кошовий отаман - директор Кухарчук Тетяна Андріївна  оголосила переможцем  курінь 5-Б класу, але  перемогли  усі учасники. Приємно було пересвідчитись, що наші гімназисти, як справжні козаки -  кмітливі та винахідливі, уміють і жартувати, і працювати, і змагатися!

Софія Волосюк, учениця 9-А класу, координатор прес-центру РУГ