gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні613
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1836
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23137
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484745

Зараз (20 хвилин назад): 35
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 10:55

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


А ми нашу славну Україну розвеселимо…

Справжнє  свято української патріотичної маршової пісні пройшло у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №15. Цьогоріч  у ньому взяли участь всі учні 8-11 класів, вони  проходили маршем під музику, крокували з піснею, а перед початком дійства збірна команда старшокласників продемонструвала елементи строєвої підготовки та пісенно-строєву композицію.

Рівень майстерності в порівнянні із попередніми роками зріс: журі у складі заступника директора з НВР Верхової І.П, вчителя предмета «Захист Вітчизни» Гапанчака С.Б, вчителя фізики Капітули С.Ю, педагога- організатора Синельникової Є.Ю.  було складно визначити переможців. Однак, врахувавши всі складові, в залежності від вікової категорії, згідно з набраними балами, переможцями визнано серед учнів 10-11 класів – 11-Б, 10-Б класи, 9 класів – 9-А клас, 8 класів – 8-А клас.

Для учнів п᾿ятнашки цей конкурс - не тільки можливість показати  власні таланти, уміння та навички, набуті протягом навчання в школі, а й один із найулюбленіших заходів, адже й цей момент кожний із них усвідомлює себе часткою свого мужнього та волелюбного народу, готового продовжувати його традиції та боронити рідну землю від загарбників.


І.П. Верхова, заступник з НВР