gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні658
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1881
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23182
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484790

Зараз (20 хвилин назад): 28
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:26

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Шкільний конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина»

09.10.2018 р до річниці створення УПА та Дня українського козацтва у ЗОШ №27 було проведено традиційний щорічний конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина». До участі у ньому запрошувались учні 9-х – 11-их класів. Чудовий теплий осінній день та погодні умови сприяли проведенню заходу на подвір’ї школи.  Початок було оголошено на 14.30. У визначений час усі класи вишикувались перед центральним входом школи. Після того, як прозвучали урочисті позивні та Державний Гімн України, учасників привітав директор  школи Харів Б.Я. Після оголошення умов проведення конкурсу та складу журі (до якого, до речі, увійшли кадрові військові (батьки учнів) – це Опря Вікторія Ільдарівна, прапорщик сухопутних військ та Шевченко Віталій Васильович, капітан повітряних військ, вчитель музичного мистецтва, вчитель фізичної культури та заступник директора з виховної роботи), команди розпочали «змагання». Спочатку проходили строєм з привітанням, а потім – крокували строєм з піснею. Кожен старався, як міг. Але як і у будь-якому змаганні, є кращі і найкращі. Поки судді підбивали підсумки для усіх присутніх співала учасниця вокальної студії «Золотий мікрофон» Стариченко Маринка. За результатами  конкурсу, було оголошено переможців у кожній паралелі у номінаціях «За проходження строєм», «За проходження строєм з піснею», «Кращий командир», а також призові місця  у «загальному заліку» серед усіх 9-11 класів. Так 1-ше місце розділили між собою 11-Б та 11-В класи, 2-ге місце – 10-Б, 11-А, 9-Г класи та 3-є місце – 9-А, 9-Б, 9-В, 10-А класи. Всі отримали грамоти, а перші місця -  солодкі призи. Додамо лише, що «Кращі із кращих» візьмуть участь у міському конкурсі під такою ж назвою. Тож, залишається лише побажати їм удачі та гідної участі у конкурсі, що пройде у місті 12 жовтня.

В.Жежук, педагог-організатор