gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні615
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1838
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23139
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484747

Зараз (20 хвилин назад): 34
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 10:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Будь енергоощадним!

З метою формування енергоефективного світогляду підростаючого покоління та з метою економного використання енергії, усвідомлення необхідності заощадження енергетичних ресурсів країни та збереження клімату і життя на Землі щороку у місті проходять Дні сталої енергії. Долучаються до їх проведення і учні Рівненської гуманітарної гімназії. Гімназисти 1-4-х класів взяли участь у міському конкурсі «Стильна торба» та «Друге життя побутових відходів. Вчителі біології показали своїм учням фільми на екологічну тематику. Класні керівники провели виховні години на тему «Для чого людям потрібна електроенергія?», «Чи можна обійтися без електроенергії?», «Звідки приходить тепло, світло, вода». Вчитель біології Пашко Г.У. провела для учнів 8-11-х класів тест на знання, як зберігати енергію «Чи вмієте ви заощаджувати енергію?». Вчитель предмету «Основ здоров’я» Чорнобай Н.М., під час вивчення теми уроку наголошувала учням про важливість енергозбереження не лише для України, а всього світу в цілому. Ознайомила з джерелами альтернативної енергії і ефективного її використання. Ми закликаємо усіх жителів нашого міста змінювати своє ставлення до енергії та її використання! Бережімо нашу планету!

Арсентьєва Р.Л., педагог-організатор РГГ