gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні693
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1916
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23217
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484825

Зараз (20 хвилин назад): 38
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:44

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День учнівського самоврядування

Уже традиційно напередодні свята працівників освіти у школах проходить День учнівського самоврядування або День дублера. Та якою не була б назва, незмінним залишається факт: цю подію чекають всі, адже тільки в цей день учні можуть спробувати себе в ролі вчителів, а педагоги мають змогу трішки розслабитися та поспостерігати за своїми вихованцями.

5 жовтня 2018 року в Рівненській ЗОШ №20 традиційно відбувся День учнівського самоврядування, але з нестандартним наповненням.

Розпочався він із привітання вчителів, яке організували учні випускного класу (класний керівник Бухонська Т.Є.).

Та найцікавіше було попереду. Представники Учнівської ради прийняли рішення провести інтелектуально-спортивний квест «У пошуках пригод», адже саме пригоди чекали на учнів 5-7 класів у стінах рідної школи.

Було організовано 5 локацій, різних за формою та завданнями.

¾ Станція «Музичний слух» розташувалася у вестибюлі освітнього закладу. Учасники дійства мусили відгадати 4 популярні музичні композиції, але складність полягала в тому, що вони відтворювалися в зворотному напрямку. Керівники станції - учасники комісії «Школа молодого лідера» Білецька Яна та Степанович Єлизавета.

¾ Станція «Струс логіки» знаходилася в методичному кабінеті. Школярі мусили відгадати 10 логічних загадок. Відповідальними на станції були голова Учнівської ради Зайчук Анастасія та член комісії «Школа молодого лідера» Дьома Віктор.

¾ Станція «Рух – це життя» розташувалася у Вітальні школи. Учасники квесту повторювали танцювальні рухи хореографа під веселу музику. Керівники станції – члени комісії «Здоров’я та спорту» Бубенчикова Анастасія та Білоус Софія.

¾  Станція «Розум Є!» знаходилася в Музеї школи. Члени комісії «Навчання, дисципліни та порядку» Білецька Валерія та Дорецька Валентина перевіряли загальну ерудицію в учнів.

¾ Станція «Вітамін Де?» розташувалася в їдальні освітнього закладу, де були заховані різноманітні овочі. Завданням учасників квесту було знайти їх та посортувати в алфавітному порядку. Відповідальні за станцію - члени комісії «Веселий школярик» Стецюк Анна та Теслюк Анастасія.

Переможці квесту отримували солодкі подарунки.

«Прес-центр» школи відповідав за фіксування всього дійства на фотокамеру.

Але не лише квест проходив у школі. Чимало учнів проявили ініціативу підготувати уроки у молодших класах.

Учні 11 класу Міщинська Тетяна та Корнійчук Тетяна провели урок літературного читання у 3-Б класі (класний керівник Жуковська Н.П.);

учні 7–А класу Сень Іван та Степанович Єлизавета-  урок математики у 4–Б класі (класний керівник Остапчук І.Г.);

учні 6–А класу Михальчук Наталя та Гончарук Анастасія- урок трудового навчання у 2–Б класі (класний керівник Кузнєцова С.І.);

учні 7–А класу Дьома Віктор та Степанович Єлизавета- урок з основ здоров’я у 4–Б класі (класний керівник Остапчук І.Г.);

учні 7–А класу Максимчук Анастасія та Білецька Яна- урок з предмета «Я досліджую світ» у 1–Б класі (класний керівник Кукліна Т.А.);

учні 7–А класу Зайчук Дарина та Кулаковська Анастасія провели  урок з природознавства у 2–Б класі (класний керівник Кузнєцова С.І.).

Запам’яталися учням початкових класів не лише уроки, а й перерви, оскільки вони були танцювальними.

Загалом День учнівського самоврядування у Рівненській ЗОШ №20 показав учням, що школа – це місце, де не лише «гризуть граніт науки», а й весело проводять час у пошуках пригод.

А.Зайчук, голова УС Рівненської ЗОШ №20