Сьогодні: 2018-10-16 10:57

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

Олімпійський тиждень у ЗОШ №25

Минулий тиждень  у Рівненській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №25 був насичений різноманітними заходами, але найбільш масовими стали приурочені Дню фізичної культури та спорту і Олімпійському тижню. У спортивних залах школи учні 5-11 класів змагалися у спритності та витривалості, кмітливості та витримці, перевіряли свою силу та міцність.

Веселі старти п’ятикласників (вправи з баскетбольними і футбольними м’ячами, елементи хокею, естафета) виявили найбільш організовану та найшвидшу команду 5-В класу, друге та третє місця посіли учні 5-Б та 5-Г.

Найсильніших серед школярів 6-7 класів визначили за допомогою змагання з перетягування канату. Тут не було рівних силачам із 7-А класу      (І місце), 6-В (ІІ місце) та 7-Б (ІІІ місце). А старшокласники перевіряли силу м’язів на турнірі «Я, Вернигора», де справжнім богатирем показав себе Шевчук Захар (11-А клас), не пасли задніх і Мартинюк Назар (11-А , ІІ місце) та Бережняк Назар (10-Б, ІІІ місце).

Підкорювали вершини  шкільного Олімпу розумом та логікою учні 8-9 класів у першості школи з шашок та шахів. Продовжувачем традицій славетного шахіста Руслана Пономарьова в майбутньому стане Віталій Залюбовський, який здобув перемогу в змаганнях, також кращими стали Литвинюк Владислав та Сутулець Микола (ІІ і ІІІ місця). Командам 9-А, 8-В та 8-А класів, які посіли відповідні місця,  не зміг протистояти ніхто на турнірі з шашок. Традиційні змагання скінчилися, та наші школярі кожного дня встановлюватимуть рекорди, здобуватимуть нові перемоги, досягатимуть власних вершин успіху.