gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні689
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1912
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23213
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484821

Зараз (20 хвилин назад): 37
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Ні, шкільному булінгу!

Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, тривожність , байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка, зумовлює зростання різних відхилень у поведінці підлітків. Особливу увагу привертає проблема насильства у дитячому та підлітковому середовищі, що отримала назву «булінг». І тому у Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №15 з 10 по 14 вересня проводився Тиждень протидії булінгу. За досліжденнями UNICEF в Україні 80% дітей рано чи пізно стають жертвами шкільного цькування. Більшість на ранніх етапах не розуміють, що це таке, і що треба розповідати вчителям про образи. Тому варто пояснювати дітям, що інші мають право робити з ними і на що не мають права.

Класні керівники провели години спілкування з учнями на тему «Скажемо булінгу – Ні!» Учні отримали багато цікавої інформації про булінг, його види, відповідальність, шляхи подолання агресії, конфлікту й ворожнечі серед однолітків та можливість захисту своїх порушених прав, були випущені стіннівки. Діти висловили свої думки щодо того, як уникнути конфліктних ситуацій, що тільки толерантне ставлення один до одного допоможе уникнути булінгу серед школярів.

І.П.Верхова, заступник з НВР