gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні639
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1862
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23163
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484771

Зараз (20 хвилин назад): 31
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:14

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Зустріч школярів ЗОШ №6 із поліцією

12 вересня 2018 року на подвір’ї Рівненської загальноосвітньої школи № 6 відбулась зустріч учнів початкової ланки з поліцейськими Бояківською Іванною та Ятчук Тетяною. Зустріч мала на меті познайомити школярів із ПДР, та спрямувати на те, що їх безпека на дорозі залежить в першу чергу від уважності. Для найменших школярів працівники поліції підготували змістовну та цікаву бесіду з базових знань правил дорожнього руху, розповіли про безпеку на дорозі, познайомили з найбільш вживаними дорожніми знаками. Учням продемонстрували як правильно переходити перехрестя, на що необхідно звертати увагу в першу чергу. Учні 1-2 класів послухавши представників правоохоронних органів мали можливість задати запитання, які їх цікавили найбільше. Для учнів 3-4 класів, які вже знайомі із основними правилами безпеки дорожнього руху гості підготували, бліц вікторину, під час якої школярі показали свої знання ПДР. Яскравим спогадом стало знайомство із патрульною машиною. Школярики подякували гостям та  пообіцяли дотримуватися правил безпеки поведінки на дорозі.

Міськова М.Р. педагог-організатор ЗОШ №6