gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні693
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1916
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23217
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484825

Зараз (20 хвилин назад): 36
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


РГГ зустрічає гостей з Республіки Індія

Учнівський та педагогічний колективи Рівненської гуманітарної гімназії не вперше зустрічають закордонних гостей. Але 17 вересня до нашого навчального закладу вперше завітали гості зі столиці  далекої азійської країни Індії.

Хлібом-сіллю зустріли та привітали різними мовами, що вивчаються у гімназії  гостей учні 7-9 х класів. Впродовж тижневого перебування на наших гостей чекають цікаві зустрічі, знайомства, екскурсії, майстер-класи. Сьогодні, 17 вересня, відбулося знайомство наших індійських гостей з Учнівським парламентом гімназії. Юні парламентарі ознайомили своїх однолітків з формами роботи, які впроваджують у гімназійне життя впродовж навчального року. Педагог-організатор Арсентьєва Р.Л. запропонувала як українським, так і індійським учням, відобразити на плакаті свої життєві цінності, хобі, уподобання, захоплення, пріоритети. Обидві команди залюбки виконали завдання і презентували його. До речі, юні гімназисти спілкуються зі своїми гостями виключно англійською мовою.

Зустріч із гостями з Індії для гімназії  стала першим кроком для дружби між двома народами. Сподіваємось, що наступного року гімназійна делегація зустріне своїх друзів уже в сонячному Делі.

Дячук Анна, голова учнівського парламенту