gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні653
mod_vvisit_counterВчора1223
mod_vvisit_counterЗа тиждень1876
mod_vvisit_counterПопередній тиждень11230
mod_vvisit_counterЗа місяць23177
mod_vvisit_counterПопередній місяць49302
mod_vvisit_counterЗагальна2484785

Зараз (20 хвилин назад): 28
Ваш IP: 54.161.77.30
,
Сьогодні: 2018-10-16 11:24

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Булінгу - НІ!

14 вересня 2018 року відбулася зустріч учнів 8-х класів РКГ «Престиж» з представниками Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Гресько Олегом Романовичем та Корольчук Наталією Іванівною, темою якої стала протидія булінгу. Перш за все наші гості, спільно з гімназистами, з’ясували що ж таке булінг та причини його появи. В ході зустрічі учні аналізували різноманітні ситуації та визначали в котрих з них присутні елементи тиску, цькування та випадки знущань. Активне обговорення викликали можливі варіанти виходу з тієї чи іншої ситуації. Розмовляючи про те, до кого в першу чергу потрібно звертатися, коли стаєш жертвою знущань, учасники зустрічі занотували контакти центру «Стоп-Булінг». Завершуючи бесіду Олег Романович та Наталія Іванівна наголосили на неприпустимості залишатися осторонь, ставши свідком булінгу, адже байдужість інколи страшніша за дію.

Тимчук О.С., педагог-організатор РКГ «Престиж»