gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні960
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень960
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37791
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452315

Зараз (20 хвилин назад): 45
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 14:44

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


#СтопБулінг

З метою інформування школярів  щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті та  підвищення рівня правової культури і правової свідомості у Рівненській ЗОШ №23  відбулася зустріч учнів  8-х класів з представником територіального відділу юстиції Луцюк Дариною Юріївною.

Під час бесіди школярі дізналися про загальнонаціональний правопросвітницький  проект «Я МАЮ ПРАВО!» та проведення в закладах освіти інформаційної кампанії «#СтопБулінг».

Учням було вручено інформаційні листівки, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком знущань, приниження, цькування. У них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Учні мали можливість самі долучитися до вирішення цієї проблеми і запропонувати свої шляхи протидії булінгу.

Зустріч була проведена в інтерактивній формі, відбувалося живе спілкування учнів з представником правоохоронних органів. Школярі отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили.

Шевчук Лариса Іванівна, заступник директора з виховної роботи