gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1983
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17072
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526385

Зараз (20 хвилин назад): 4
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:45

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


У світ відкриттів – через МАН!

Як долучити учнів до активної роботи в МАН? Як зацікавити їх та допомогти стати успішними для себе, для родини, для школи? Адміністрація Рівненської ЗОШ №27 (директор Б.Харів) долучила учнів 8-11-х класів до участі в шкільній науково-практичній конференції «У світ відкриттів – через МАН!». Богдан Ярославович відкрив конференцію та у виступі вказав на важливе значення роботи в Малій академії наук як для школярів, так і  для школи,  і для держави. Також підтримав усіх охочих стати членом МАН та побажав успіхів.

Зацікавили присутніх своїми виступами-презентаціями учні-дійсні члени МАН, призери міського та обласного етапів, адже за їхніми плечима чималий досвід, вагомі напрацювання, значні досягнення. Учителі-предметники дали поради щодо долання перших кроків у світ науки, а також розкрили секрети успіху. Як кажуть, «Учення гірке, а плід солодкий», тож сподіваємося, що школярі зроблять правильний вибір, наберуться терпіння – і будуть насолоджуватися плодами своєї праці.

С.Банькова, заступник директора з навчально-виховної роботи