gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні955
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень955
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37786
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452310

Зараз (20 хвилин назад): 47
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 14:41

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Я маю право

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту України «Я маю право!» перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Яцюк провела однойменний урок для восьмикласників Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка. У практичній частині уроку учні виконали вправи на знання своїх прав та обов’язків,  а під час гри «Стоп булінг» учні працювали у трьох групах, кожна   з-них пропонувала своє бачення вирішення проблеми булінгу на рівні держави, класу і школи. Восьмикласники отримали буклети із корисною та необхідною інформацією, а також почули практичні поради від  фахівця щодо отримання правової допомоги.

Лєдяєва О.П., класний керівник 8-Б класу