gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора1893
mod_vvisit_counterЗа тиждень1983
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць17072
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2526385

Зараз (20 хвилин назад): 4
Ваш IP: 54.166.181.58
,
Сьогодні: 2018-11-13 02:42

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Я маю право

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту України «Я маю право!» перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Наталія Яцюк провела однойменний урок для восьмикласників Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Володимира Короленка. У практичній частині уроку учні виконали вправи на знання своїх прав та обов’язків,  а під час гри «Стоп булінг» учні працювали у трьох групах, кожна   з-них пропонувала своє бачення вирішення проблеми булінгу на рівні держави, класу і школи. Восьмикласники отримали буклети із корисною та необхідною інформацією, а також почули практичні поради від  фахівця щодо отримання правової допомоги.

Лєдяєва О.П., класний керівник 8-Б класу