gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні985
mod_vvisit_counterВчора1180
mod_vvisit_counterЗа тиждень985
mod_vvisit_counterПопередній тиждень10369
mod_vvisit_counterЗа місяць37816
mod_vvisit_counterПопередній місяць53154
mod_vvisit_counterЗагальна2452340

Зараз (20 хвилин назад): 48
Ваш IP: 54.198.23.251
,
Сьогодні: 2018-09-24 14:53

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Піратська регата

8 вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Цей день відзначається з метою популяризації спорту серед дітей та молоді та пропаганди здорового способу життя. Традиційно у всіх містах проходить велика кількість різних заходів. Не стала виключенням і Рівненська гуманітарна гімназія. Напередодні свята учнівський парламент гімназії провів для учнів 5-х класів цікаву спортивну костюмовану естафету  під назвою «Піратська регата». Розпочалася регата з веселої руханки,  яку для учнів підготували члени учнівського парламенту. Увесь захід пройшов весела та цікаво. Маленькі «пірати» показали свою спритність, кмітливість, винахідливість, комунікативні навички. А головне – зміцнювали своє здоров’я в процесі рухової активності. Ми не прагнемо олімпійських рекордів. Головне – вірити у свої сили та мати велике бажання досягти успіху.

Дячук Анна, голова учнівського парламенту