gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні604
mod_vvisit_counterВчора1344
mod_vvisit_counterЗа тиждень5298
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць20387
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2529700

Зараз (20 хвилин назад): 18
Ваш IP: 54.147.142.16
,
Сьогодні: 2018-11-15 12:38

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Прощаємось із «Карамельками» на рік…

Сьогодні останній день у пришкільному таборі «Карамельки» (ЗОШ № 9). Сумно, коли бачиш, як пустіють коридори й відпочинкові кімнати. Після традиційної зарядки й сніданку відпочивальники прибирали територію табору: знімали цукерки й атрибути загонів. Потім у кожному загоні записували до Книги подяки свої враження й побажання. Волонтери провели опитування, що найбільше сподобалось. Рекорди побила піжамна вечірка. Дітям також до вподоби дні «Навпаки», індіанців, принцес і розбійників, День дублера. Приємно, що дехто з волонтерів задумався про професію учителя.

Одним словом, табірна зміна пройшла на «ура». Задоволені батьки висловлюють щиру подяку всім, хто організував цікаве дозвілля. Ось рядки, які написала мама Юлі Зіневич: «Від імені батьків, дітки яких відвідували літній табір «Карамельки», хочу висловити щиру вдячність організаторам і вихователям за незабутні враження та материнську турботу. Вражає їхній професіоналізм! Кожен день у таборі мав свою тематику і дивував малечу сюрпризами, дарував незабутні емоції. Фантазія і винахідництво всієї команди були безмежними! Численні нагороди й солодкі призи тільки підсилювали дух суперництва та прагнення до перемоги. Безперечно, час, проведений у таборі «Карамельки», - це гарний початок літніх канікул!»

Як начальник табору, хочу подякувати всім працівникам за сумлінну працю, творчий підхід і величезну любов до дітей. А «Карамелькам» сказати: «Прощай! До наступного літа!»

Подгайна В.О., начальник табору «Карамельки»