gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні603
mod_vvisit_counterВчора1344
mod_vvisit_counterЗа тиждень5297
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць20386
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2529699

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.147.142.16
,
Сьогодні: 2018-11-15 12:38

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День закриття табору «Дивограй»

Швидко промайнули дні відпочинку у літньому пришкільному таборі «Дивограй» (РГГ). Сьогодні, 15 червня вихованці та вихователі відзначають День закриття табору. Урочисту лінійку провели у нетрадиційній формі. Наші вихованці були присутніми на концерті «Сеанс літнього настрою», під час якого артисти Зали камерної та органної музики виконували запальні пісні для юних глядачів. Діти співали, танцювали та обмінювалися гарним настроєм із присутніми. Цього дня для дітей звучало ще багато теплих слів і побажань, а їхні очі світилися радістю та небажанням покидати табір і розлучатися з новими друзями. Усім бажаємо гарних канікул, теплого сонечка та безхмарного блакитного неба над головою!!! Хай щастить!!!

Максимчук Л. С., начальник табору