gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні642
mod_vvisit_counterВчора1213
mod_vvisit_counterЗа тиждень642
mod_vvisit_counterПопередній тиждень8869
mod_vvisit_counterЗа місяць29388
mod_vvisit_counterПопередній місяць52243
mod_vvisit_counterЗагальна2344918

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.198.243.51
,
Сьогодні: 2018-07-22 13:27

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Участь у флешмобі

Невпинно рухається вперед час. Підходить до кінця наш відпочинок у таборі. Позаду залишаються походи до театрів і парків розваг, заняття у гуртках, участь у батлах і флешмобі, а попереду – тепле ласкаве літечко, приємний відпочинок у родинному колі.

Протягом усієї табірної зміни школярики розвивали уяву і фантазію у гуртку кераміки під керівництвом Олексія Олександровича Сєркова, зображували кольоровий навколишній світ із Тетяною Петрівною Цвик, співали й танцювали, слухали музику разом із Лілією Леонідівною Ціос, гартували спортивний характер із Юрієм Володимировичем Романюком.

Сьогодні наш п’ятий загін брав участь у загальноміському фестивалі флешмобів «Ми – діти України». Виступили прекрасно: преміювали сертифікатом і цікавою книгою О. Медведєвої «Кольорові равлики».

Після обіду табір був запрошений на святкову дискотеку. Весело було усім!


О.Фейлик, учитель початкових класів, Рівненської ЗОШ №28