gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні604
mod_vvisit_counterВчора1344
mod_vvisit_counterЗа тиждень5298
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць20387
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2529700

Зараз (20 хвилин назад): 17
Ваш IP: 54.147.142.16
,
Сьогодні: 2018-11-15 12:40

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День козачат у таборі «Веселий вулик»

14 червня «бджілки»  позмагалися з вихованцями пришкільних таборів міста у майстерності танцювати, взявши участь у денс-батлі «Ми – діти України». А тоді вирішили, що потрібно наше місто зробити чистим,  тому вони поспішили до обласної бібліотеки на еко-гру «Розгрібаючи сміття – робимо місто та життя чистими», де навчилися сортувати сміття,  і  взяли участь у вікторині «Бережіть Землю, бережіть». А загони «Нектаринки» та «Бджолярі» ще й побували на бібліотечному бульварі «Невідома Україна» у бібліотеці-філії №10. Після смачного обіду   «бджілки» взяли участь  у випробуваннях, які підготували для них козаки, а нагородою для переможців була вистава «Зачарований ховрашок» від театрального колективу «Погляд».


О.М.Горпинюк, педагог-організатор