gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні620
mod_vvisit_counterВчора1344
mod_vvisit_counterЗа тиждень5314
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць20403
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2529716

Зараз (20 хвилин назад): 22
Ваш IP: 54.147.142.16
,
Сьогодні: 2018-11-15 12:51

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


День дублера в таборі «Карамельки»

Підходить до завершення відпочинкова пора в пришкільному таборі «Карамельки» (ЗОШ № 9). Дітлахи трохи зажурені, бо зміна видалась напрочуд цікавою і насиченою. Не хочеться розлучатись із улюбленими друзями, вихователями, волонтерами. Але попереду ще два дні, тому вмикаємо відпочинок на поділку «максимальний»!

Сьогодні в таборі панує незначний хаос, бо вихователі стали відпочивальниками, а їм на зміну прийшли волонтери. Начальник табору також змінився (Росквас Іван), йому навіть випала честь провести урочисте закриття табору. Таборята дуже чекали цього, бо, крім грамот і подяк, вони отримали цукерки. З вуст виступаючих лунали слова подяки всім, хто причетний до організації змістовного відпочинку. Та найбільша дяка самим відпочивальникам.

Цього ж дня майже всі загони відправились до міського парку ім. Т.Шевченка, щоб повболівати за танцювальний колектив, який представив наш табір на загальноміському фестивалі флешмобів «Ми – діти України». Вихованці загону «Барбариски» відпочивали на території паркової зони, що на Пагорбі Слави.

Завтра – останній день табірної зміни. Трохи сумно. Але сумувати не потрібно, бо попереду літо зі своїми пригодами, несподіванками, веселощами!

Подгайна В.О., начальник табору «Карамельки»