gototopgototop

Сьогодні:


Освіта м.Рівне

МОН України

МОН України
Освіта Рівненщини
МОН України
RMMK

РІРЦ

Info-centr

Info-centr

Children-hotline

Innovatyka-2018

Ukraine

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні668
mod_vvisit_counterВчора1344
mod_vvisit_counterЗа тиждень5362
mod_vvisit_counterПопередній тиждень9926
mod_vvisit_counterЗа місяць20451
mod_vvisit_counterПопередній місяць45974
mod_vvisit_counterЗагальна2529764

Зараз (20 хвилин назад): 58
Ваш IP: 54.147.142.16
,
Сьогодні: 2018-11-15 13:05

Анонс заходів управління освіти м.Рівне. В даному розділі Ви дізнаєтесь про події, які відбудуться протягом поточного тижня. Слідкуйте за подіями, щоб володіти інформацією з питань галузі освіти м.Рівного.

"Відкрити анонс заходів..."

 


Фестиваль флешмобів «Ми – діти України»

Багато цікавих та змістовних подій відбувалося в літньому таборі «Дивограй», що діє у Рівненській гуманітарній гімназії. Щодня діти брали участь у конкурсах, спортивних перегонах, малювали, дивилися цікаві концерти, вистави. А в передостанній день перебування у таборі діти з задоволенням взяли участь у загальноміському фестивалі флешмобів «Ми – діти України», який проходив у парку ім.Т.Шевченка на літній естраді.

Кожен з учасників вклав у свій виступ любов до рідної землі, її людей. А ще – бажання творити, та отримувати насолоду від виступу.

Гомінка дітвора загону «Щасливі друзі»  підготувала флешмоб на авторську пісню «Україна – це Європа». Діти мали можливість вийти на сцену та проявити себе не займаючись професійно танцями. Усі учасники фестивалю отримали у подарунок книжку дитячої письменниці та майстрині Олени Медведєвої «Кольорові равлики» та пам’ятний сертифікат учасників.

Дякуємо організаторам фестивалю за можливість подарувати одне одному миті насолоди та спілкування з мистецтвом. Дякуємо усім учасникам та глядачам.


Начальник табору – Максимчук Л. С.